Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > ATMEGA128-16MU
ATMEGA128-16MU
ATMEGA128-16MU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATMEGA128-16MU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATMEGA128-16MU
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64QFN
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero ATMEGA128-16MU Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11211 pcs Tietolomake ATmega128(L) SummaryATmega128(L) Complete
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 64-QFN (9x9) Nopeus 16MHz
Sarja AVR® ATmega RAM Koko 4K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 128KB (64K x 16)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 64-VFQFN Exposed Pad Muut nimet ATMEGA12816MU
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 53 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 4K x 8 Yksityiskohtainen kuvaus AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-QFN (9x9)