Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > ATMEGA16A-MU
ATMEGA16A-MU
ATMEGA16A-MU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATMEGA16A-MU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATMEGA16A-MU
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero ATMEGA16A-MU Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 45517 pcs Tietolomake ATMEGA16A SummaryATMEGA16A Complete
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 44-VQFN (7x7) Nopeus 16MHz
Sarja AVR® ATmega RAM Koko 1K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 16KB (8K x 16)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 44-VFQFN Exposed Pad Muut nimet ATMEGA16AMU
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 32 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 512 x 8 Yksityiskohtainen kuvaus AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)