Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > ATMEGA329P-20MN
ATMEGA329P-20MN
ATMEGA329P-20MN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATMEGA329P-20MN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATMEGA329P-20MN
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
(Yhdysvaltain dollareina)
260 pcs
Product parameter
Osa numero ATMEGA329P-20MN Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 23043 pcs Tietolomake ATMEGA329P,3290P Summary
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 64-QFN (9x9) Nopeus 20MHz
Sarja AVR® ATmega RAM Koko 2K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 32KB (16K x 16)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 64-VFQFN Exposed Pad Muut nimet ATMEGA329P20MN
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA)
I / O-numero 54 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 1K x 8 Yksityiskohtainen kuvaus AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9)