Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > ATMEGA640-16CU
ATMEGA640-16CU
ATMEGA640-16CU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATMEGA640-16CU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATMEGA640-16CU
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100CBGA
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero ATMEGA640-16CU Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100CBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 100-CBGA (9x9) Nopeus 16MHz
Sarja AVR® ATmega RAM Koko 8K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 64KB (32K x 16)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 100-TFBGA Muut nimet ATMEGA64016CU
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 86 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 4K x 8 Yksityiskohtainen kuvaus AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-CBGA (9x9)