Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > ATMEGA8-16MJ
ATMEGA8-16MJ
ATMEGA8-16MJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATMEGA8-16MJ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATMEGA8-16MJ
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ATMEGA8-16MJ Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4990 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 32-VQFN (5x5) Nopeus 16MHz
Sarja AVR® ATmega RAM Koko 1K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 8KB (4K x 16)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 32-VFQFN Exposed Pad Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 23
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 512 x 8 Yksityiskohtainen kuvaus AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)