Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-lähetinvastaanottimen ICs > ATSAMR21E18A-MU
ATSAMR21E18A-MU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATSAMR21E18A-MU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATSAMR21E18A-MU
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs
Product parameter
Osa numero ATSAMR21E18A-MU Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 21489 pcs Tietolomake ATSAMR21E,G SummarySAM R21E,G Datasheet
Kategoria RF / IF ja RFID Jännite - Supply 1.8 V ~ 3.6 V
Tyyppi TxRx + MCU Sarja SMART™ SAM R21
Sarjaliitännät I²C, SPI, UART, USART, USB Herkkyys -99dBm
RF perhe / vakio General ISM > 1GHZ protokolla -
Virta - Output 4dBm Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 32-VFQFN Exposed Pad Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) modulaatio O-QPSK
muistin koko 256kB Flash, 32kB SRAM Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant GPIO 16
Taajuus 2.4GHz Yksityiskohtainen kuvaus IC RF TxRx + MCU General ISM > 1GHZ 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad
Datanopeus (maksimi) 250kbps Nykyinen - Lähettävät 7.2mA ~ 13.8mA
Nykyinen - Vastaanotto 11.3mA ~ 11.8mA