Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-lähetinvastaanottimen ICs > ATSAMR21G18A-MFT
ATSAMR21G18A-MFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATSAMR21G18A-MFT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATSAMR21G18A-MFT
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero ATSAMR21G18A-MFT Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 18507 pcs Tietolomake ATSAMR21E,G SummarySAM R21E,G Datasheet
Kategoria RF / IF ja RFID Jännite - Supply 1.8 V ~ 3.6 V
Tyyppi TxRx + MCU Sarja SMART™ SAM R21
Sarjaliitännät I²C, SPI, UART, USART, USB Herkkyys -99dBm
RF perhe / vakio General ISM > 1GHZ protokolla -
Virta - Output 4dBm Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 48-VFQFN Exposed Pad Muut nimet ATSAMR21G18A-MFTTR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
modulaatio O-QPSK muistin koko 256kB Flash, 32kB SRAM
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
GPIO 28 Taajuus 2.4GHz
Yksityiskohtainen kuvaus IC RF TxRx + MCU General ISM > 1GHZ 2.4GHz 48-VFQFN Exposed Pad Datanopeus (maksimi) 250kbps
Nykyinen - Lähettävät 7.2mA ~ 13.8mA Nykyinen - Vastaanotto 11.3mA ~ 11.8mA