Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > ATTINY13V-10PI
ATTINY13V-10PI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATTINY13V-10PI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATTINY13V-10PI
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5733 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ATTINY13V-10PI Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5733 pcs Tietolomake ATTINY13(V) DatasheetATTINY13(V) Summary
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 8-PDIP Nopeus 10MHz