Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > ATTINY85-20SH
ATTINY85-20SH
ATTINY85-20SH
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATTINY85-20SH luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATTINY85-20SH
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero ATTINY85-20SH Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 66216 pcs Tietolomake ATTINY25,45,85(V) SummaryATTINY25/45/85(V) Datasheet
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 8-SOIC Nopeus 20MHz
Sarja AVR® ATtiny RAM Koko 512 x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 8KB (4K x 16)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Muut nimet ATTINY8520SH
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 6 Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Valmistajan toimitusaika 4 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 512 x 8 Yksityiskohtainen kuvaus AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC