Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > ATXMEGA16D4-MHA2
ATXMEGA16D4-MHA2
ATXMEGA16D4-MHA2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATXMEGA16D4-MHA2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATXMEGA16D4-MHA2
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ATXMEGA16D4-MHA2 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4713 pcs Tietolomake ATXMEGAxxD4 Datasheet
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 44-VQFN (7x7) Nopeus 32MHz