Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > ATXMEGA32D4-AN
ATXMEGA32D4-AN
ATXMEGA32D4-AN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATXMEGA32D4-AN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATXMEGA32D4-AN
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
Product parameter
Osa numero ATXMEGA32D4-AN Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 43680 pcs Tietolomake ATXMEGA D ManualATXMEGAxxD4 Datasheet
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 44-TQFP (10x10) Nopeus 32MHz
Sarja AVR® XMEGA® D4 RAM Koko 4K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 32KB (16K x 16)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 44-TQFP Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA) I / O-numero 34
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 1K x 8 Yksityiskohtainen kuvaus AVR AVR® XMEGA® D4 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)