Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > ATXMEGA32E5-AN
ATXMEGA32E5-AN
ATXMEGA32E5-AN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATXMEGA32E5-AN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATXMEGA32E5-AN
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32TQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero ATXMEGA32E5-AN Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 40851 pcs Tietolomake ATxmega32E5,16E5,8E5 DatasheetXMEGA E Manual
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 32-TQFP (7x7) Nopeus 32MHz
Sarja AVR® XMEGA® E5 RAM Koko 4K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 32KB (16K x 16)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 32-TQFP Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA) I / O-numero 26
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko 1K x 8
Yksityiskohtainen kuvaus AVR AVR® XMEGA® E5 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7) Datamuuntimet A/D 16x12b, D/A 2x12b