Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > DSC1001AI1-007.3728T
DSC1001AI1-007.3728T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DSC1001AI1-007.3728T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DSC1001AI1-007.3728T
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 4811 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DSC1001AI1-007.3728T Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 4811 pcs Tietolomake DSC1001,3,4
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 1.8 V ~ 3.3 V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja DSC1001 Arvioinnit AEC-Q100
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-VDFN Exposed Pad
ulostulo CMOS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) toiminto Standby (Power Down)
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 7.3728MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 7.3728MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-VDFN Exposed Pad Nykyinen - Supply (Max) 8mA