Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > DSC1001AI1-033.0000
DSC1001AI1-033.0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DSC1001AI1-033.0000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DSC1001AI1-033.0000
Valmistaja Microchip Technology
Kuvaus OSC MEMS 33.0000MHZ CMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero DSC1001AI1-033.0000 Valmistaja Microchip Technology
Kuvaus OSC MEMS 33.0000MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 75866 pcs Tietolomake DSC1001
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MEMS (Silicon)
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Shell Style 1.8 V ~ 3.3 V
Sarja DSC1001 RoHS-tila Tube
Arvioinnit AEC-Q100 Polarisaatio 4-SMD, No Lead
ulostulo Standby (Power Down) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DSC1001AI1-033.0000 Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm)
Taajuussietoisuus ±50ppm Taajuus - Tuotos 1 15µA
Taajuus 33MHz Laajennettu kuvaus 33MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.8 V ~ 3.3 V 7.2mA Standby (Power Down)
Kuvaus OSC MEMS 33.0000MHZ CMOS SMD Nykyinen - Supply (Max) CMOS
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 7.2mA