Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > DSC1001AI2-050.0000
DSC1001AI2-050.0000
DSC1001AI2-050.0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DSC1001AI2-050.0000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DSC1001AI2-050.0000
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero DSC1001AI2-050.0000 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 82298 pcs Tietolomake DSC1001,3,4
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 1.8 V ~ 3.3 V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja DSC1001 Arvioinnit AEC-Q100
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad
ulostulo CMOS Muut nimet 576-4601
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm)
toiminto Standby (Power Down) taajuus vakaus ±25ppm
Taajuus 50MHz Yksityiskohtainen kuvaus 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Nykyinen - Supply (Max) 7.2mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 15µA