Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > DSC1001CE1-033.3333
DSC1001CE1-033.3333
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DSC1001CE1-033.3333 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DSC1001CE1-033.3333
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 4953 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero DSC1001CE1-033.3333 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 4953 pcs Tietolomake DSC1001,3,4
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 1.8 V ~ 3.3 V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja DSC1001 Arvioinnit AEC-Q100
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 4-VDFN
ulostulo CMOS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) toiminto Standby (Power Down)
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 33.3333MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 33.3333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-VDFN Nykyinen - Supply (Max) 10.5mA