Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > DSC1001CE2-025.0000
DSC1001CE2-025.0000
DSC1001CE2-025.0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DSC1001CE2-025.0000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DSC1001CE2-025.0000
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DSC1001CE2-025.0000 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4741 pcs Tietolomake DSC1001,3,4
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 1.8 V ~ 3.3 V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja DSC1001 Arvioinnit AEC-Q100
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo CMOS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm)
toiminto Standby (Power Down) taajuus vakaus ±25ppm
Taajuus 25MHz Yksityiskohtainen kuvaus 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 6.3mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 15µA