Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > DSC1001DC1-033.3333
DSC1001DC1-033.3333
DSC1001DC1-033.3333
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DSC1001DC1-033.3333 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DSC1001DC1-033.3333
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD
Product parameter
Osa numero DSC1001DC1-033.3333 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5730 pcs Tietolomake DSC1001,3,4
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 1.8 V ~ 3.3 V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Sarja DSC1001 Arvioinnit AEC-Q100
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo CMOS Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm)
toiminto Standby (Power Down) taajuus vakaus ±50ppm
Taajuus 33.3333MHz Yksityiskohtainen kuvaus 33.3333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 7.2mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 15µA