Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > DSC1001DI2-002.0970
DSC1001DI2-002.0970
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DSC1001DI2-002.0970 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DSC1001DI2-002.0970
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 4694 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero DSC1001DI2-002.0970 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 4694 pcs Tietolomake DSC1001,3,4
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 1.7 V ~ 3.6 V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Sarja DSC1001 Arvioinnit AEC-Q100
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo CMOS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) toiminto Standby (Power Down)
taajuus vakaus ±25ppm Taajuus 2.097MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.097MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 6.5mA