Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > DSC1101AI5-080.0000
DSC1101AI5-080.0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DSC1101AI5-080.0000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DSC1101AI5-080.0000
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 5645 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DSC1101AI5-080.0000 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 5645 pcs Tietolomake DSC1101/21 Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.25 V ~ 3.6 V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja DSC1101 Arvioinnit -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead Exposed Pad
ulostulo CMOS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) toiminto Standby (Power Down)
taajuus vakaus ±10ppm Taajuus 80MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Exposed Pad Nykyinen - Supply (Max) 35mA