Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > DSC1101DM5-062.5000
DSC1101DM5-062.5000
DSC1101DM5-062.5000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DSC1101DM5-062.5000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DSC1101DM5-062.5000
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus OSC MEMS 62.5000MHZ CMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
140 pcs
Product parameter
Osa numero DSC1101DM5-062.5000 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus OSC MEMS 62.5000MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 41874 pcs Tietolomake DSC1,8yyy Top Marking SpecDSC1101/21 Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.25 V ~ 3.6 V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Sarja DSC1101 Arvioinnit -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo CMOS Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm)
toiminto Standby (Power Down) taajuus vakaus ±10ppm
Taajuus 62.5MHz Yksityiskohtainen kuvaus 62.5MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 35mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 95µA