Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - tasavirtakytkimet > LM2576-12WT
LM2576-12WT
LM2576-12WT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM2576-12WT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM2576-12WT
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG BUCK 12V 3A TO220-5
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero LM2576-12WT Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG BUCK 12V 3A TO220-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 61971 pcs Tietolomake LM2576
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Min) 4V
Jännite - tulo (Max) 40V topologia Buck
Synchronous Tasasuuntaaja No Toimittaja Device Package TO-220-5
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-5 lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 52kHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-220-5
Nykyinen - Tuotos 3A Perusosan osanumero LM2576