MCP130-315DI/TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MCP130-315DI/TO luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MCP130-315DI/TO |
|---|---|
| Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
| Kuvaus | IC SUPERVISOR 3.15V LOW TO92 |
Product parameter
| Osa numero | MCP130-315DI/TO | Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | IC SUPERVISOR 3.15V LOW TO92 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 188368 pcs | Tietolomake | Development Tools CatalogMCP120, 130 |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Jännite - Kynnys | 3.075V |
| Tyyppi | Simple Reset/Power-On Reset | Toimittaja Device Package | TO-92-3 |
| Sarja | - | Nollaa aikakatkaisu | 150 ms Minimum |
| asettaa uudelleen | Active Low | Pakkaus | Bulk |
| Pakkaus / Case | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) | ulostulo | Open Drain or Open Collector |
| Muut nimet | MCP130315DITO | Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |