MCP4151T-503E/MS
MCP4151T-503E/MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MCP4151T-503E/MS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MCP4151T-503E/MS
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC POT DGTL SNGL 50K SPI 8MSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero MCP4151T-503E/MS Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC POT DGTL SNGL 50K SPI 8MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 81681 pcs Tietolomake MCP413x,415x,423x,425x
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 1.8 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) 150 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 8-MSOP
Sarja - Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 75
Resistance (ohmia) 50k Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Niiden määrä 257 Lukumäärä Circuits 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Volatile
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä SPI ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-MSOP kokoonpano Potentiometer