MCP4261-503E/SL
MCP4261-503E/SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MCP4261-503E/SL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MCP4261-503E/SL
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC DGTL POT DUAL 50K SPI 14SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero MCP4261-503E/SL Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC DGTL POT DUAL 50K SPI 14SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 59209 pcs Tietolomake MCP414x/416x/424x/426x
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 1.8 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) 150 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 14-SOIC
Sarja WiperLock™ Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 75
Resistance (ohmia) 50k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet MCP4261503ESL
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Niiden määrä 257
Lukumäärä Circuits 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin tyyppi Non-Volatile Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä SPI
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 257 Taps SPI Interface 14-SOIC