MCP4352-503E/ST
MCP4352-503E/ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MCP4352-503E/ST luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MCP4352-503E/ST
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC POT 8BIT QUAD 50K 14TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero MCP4352-503E/ST Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC POT 8BIT QUAD 50K 14TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 93521 pcs Tietolomake MCP433x,435x
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 1.8 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) 150 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 14-TSSOP
Sarja - Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 75
Resistance (ohmia) 50k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Muut nimet MCP4352503EST
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Niiden määrä 257
Lukumäärä Circuits 4 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin tyyppi Volatile Valmistajan toimitusaika 30 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä SPI
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 257 Taps SPI Interface 14-TSSOP