MCP4451-103E/ST
MCP4451-103E/ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MCP4451-103E/ST luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MCP4451-103E/ST
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC POT 10K QUAD 8BIT 20TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero MCP4451-103E/ST Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC POT 10K QUAD 8BIT 20TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 97890 pcs Tietolomake MCP443x/5xDigital Pot Design Guide
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 1.8 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) 150 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 20-TSSOP
Sarja - Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 75
Resistance (ohmia) 10k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Muut nimet MCP4451103EST
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Niiden määrä 257
Lukumäärä Circuits 4 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin tyyppi Volatile Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä I²C
ominaisuudet Mute, Selectable Address Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 257 Taps I²C Interface 20-TSSOP