Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - Sähkönjakokytkimet, latausajurit > MIC2003-0.5YM5
MIC2003-0.5YM5
MIC2003-0.5YM5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MIC2003-0.5YM5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MIC2003-0.5YM5
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-5
(Yhdysvaltain dollareina)
1050 pcs
Product parameter
Osa numero MIC2003-0.5YM5 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 79177 pcs Tietolomake MIC20xx Family
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required
Jännite - Load 2.5 V ~ 5.5 V Switch Type General Purpose
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Rds On (Typ) 70 mOhm Ratio - Input: Tuotos 1:1
Pakkaus Tube Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
lähtö Tyyppi P-Channel Output Configuration High Side
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Lähdöt 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä On/Off Syötetyyppi Non-Inverting
ominaisuudet - Vianmääritys Current Limiting (Fixed), Over Temperature
Nykyinen - Output (Max) 500mA Perusosan osanumero MIC2003