Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > MIC37101-2.5YM
MIC37101-2.5YM
MIC37101-2.5YM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MIC37101-2.5YM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MIC37101-2.5YM
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 1A 8SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero MIC37101-2.5YM Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 1A 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.5V @ 1A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6V Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 576-1759-5
MIC37101-2.5YM-ND
MIC3710125YM
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A 8-SOIC Nykyinen - Tuotos 1A