Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > MIC37150-3.3WR
MIC37150-3.3WR
MIC37150-3.3WR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MIC37150-3.3WR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MIC37150-3.3WR
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SPAK-3
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero MIC37150-3.3WR Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SPAK-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 68258 pcs Tietolomake MIC37150-53
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.5V @ 1.5A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6V Toimittaja Device Package S-PAK-3
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Pakkaus Tube Pakkaus / Case Spak-3 (3 Leads + Tab)
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 576-2260
MIC37150-3.3WR-ND
MIC3715033WR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A S-PAK-3 Nykyinen - Tuotos 1.5A