Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > MIC39301-1.65BU
MIC39301-1.65BU
MIC39301-1.65BU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MIC39301-1.65BU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MIC39301-1.65BU
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 1.65V 3A TO263-5
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 26397 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero MIC39301-1.65BU Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 1.65V 3A TO263-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 26397 pcs Tietolomake MIC39300-02
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.55V @ 3A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.65V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 16V Toimittaja Device Package TO-263-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.65V 3A TO-263-5 Nykyinen - Tuotos 3A