Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > MIC3975-3.3BMM-TR
MIC3975-3.3BMM-TR
MIC3975-3.3BMM-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MIC3975-3.3BMM-TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MIC3975-3.3BMM-TR
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 750MA 8MSOP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 54402 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero MIC3975-3.3BMM-TR Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 750MA 8MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 54402 pcs Tietolomake MIC3975
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.5V @ 750mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 16V Toimittaja Device Package 8-MSOP
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet MIC3975-3.3BMM TR
MIC3975-3.3BMM TR-ND
MIC3975-3.3BMMTR
MIC3975-3.3BMMTR-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 750mA 8-MSOP
Nykyinen - Tuotos 750mA Ohjaustoiminnot Enable