Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - porttiohjaimet > MIC4101BM-TR
MIC4101BM-TR
MIC4101BM-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MIC4101BM-TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MIC4101BM-TR
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC DRIVER MOSFET 100V TTL 8-SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 49405 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero MIC4101BM-TR Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC DRIVER MOSFET 100V TTL 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 49405 pcs Tietolomake MIC4100, MIC4101
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 9 V ~ 16 V
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja -
Rise / Fall Time (tyyppinen) 400ns, 400ns Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet MIC4101BM TR
MIC4101BM TR-ND
MIC4101BMTR
MIC4101BMTR-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) input Frequency 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logiikkajännite - VIL, VIH 0.8V, 2.2V Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Syötetyyppi Non-Inverting Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap) 118V
Porttityyppi N-Channel MOSFET Driven Configuration Half-Bridge
Yksityiskohtainen kuvaus Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) 2A, 2A