Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > MIC49150-0.9BMM
MIC49150-0.9BMM
MIC49150-0.9BMM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MIC49150-0.9BMM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MIC49150-0.9BMM
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 0.9V 1.5A 8MSOP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 30853 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
Product parameter
Osa numero MIC49150-0.9BMM Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 0.9V 1.5A 8MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 30853 pcs Tietolomake MIC49150
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.5V @ 1.5A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 0.9V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6.5V Toimittaja Device Package 8-MSOP
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.9V 1.5A 8-MSOP Nykyinen - Tuotos 1.5A