Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > MIC5237-3.3YU
MIC5237-3.3YU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MIC5237-3.3YU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MIC5237-3.3YU
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO263-3
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero MIC5237-3.3YU Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO263-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 95530 pcs Tietolomake MIC5237
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.7V @ 500mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 16V Toimittaja Device Package TO-263-3
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
PSRR 75dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 576-1286
MIC523733YU
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-263-3 Nykyinen - Tuotos 500mA