MIC5259-2.85YML-TR
MIC5259-2.85YML-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MIC5259-2.85YML-TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MIC5259-2.85YML-TR
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 300MA 6MLF
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero MIC5259-2.85YML-TR Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 300MA 6MLF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 200312 pcs Tietolomake MIC5259
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.55V @ 300mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.85V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6V Toimittaja Device Package 6-MLF® (2x2)
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 6-VQFN Exposed Pad, 6-MLF®
PSRR 65dB ~ 53dB (10Hz ~ 10kHz) lähtö Tyyppi Fixed