Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-vastaanottimet > MICRF022BM-TR
MICRF022BM-TR
MICRF022BM-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MICRF022BM-TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MICRF022BM-TR
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC RECEIVER ASK 300-440MHZ 8SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 39944 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero MICRF022BM-TR Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC RECEIVER ASK 300-440MHZ 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 39944 pcs Tietolomake
Kategoria RF / IF ja RFID Jännite - Supply 4.75 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja -
Herkkyys -97dBm Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet MICRF022BM TR
MICRF022BM TR-ND
MICRF022BMTR
MICRF022BMTR-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Modulation tai Protocol ASK, OOK muistin koko -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Taajuus 300MHz ~ 440MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus - RF Receiver ASK, OOK 300MHz ~ 440MHz -97dBm 10 kbps PCB, Surface Mount 8-SOIC
Datanopeus (maksimi) 10 kbps data Interface PCB, Surface Mount
Nykyinen - Vastaanotto 2.2mA Sovellukset RKE