Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > MX554EBB280M000
MX554EBB280M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MX554EBB280M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MX554EBB280M000
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus 280MHZ LVDS
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MX554EBB280M000 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus 280MHZ LVDS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4058 pcs Tietolomake MX554EBB280M000
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.375 V ~ 3.63 V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja MX55 Arvioinnit -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVDS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm)
toiminto Enable/Disable taajuus vakaus ±50ppm
Taajuus 280MHz Yksityiskohtainen kuvaus 280MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 90mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) -