Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > MX573NBD622M080
MX573NBD622M080
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MX573NBD622M080 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MX573NBD622M080
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus ULTRA LOW JITTER
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MX573NBD622M080 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus ULTRA LOW JITTER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4980 pcs Tietolomake MX573NBD622M080
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.375 V ~ 3.63 V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja MX57 Arvioinnit -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo HCSL Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm)
toiminto Enable/Disable taajuus vakaus ±50ppm
Taajuus 622.08MHz Yksityiskohtainen kuvaus 622.08MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 95mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) -