Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > PIC16F677-I/ML
PIC16F677-I/ML
PIC16F677-I/ML
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PIC16F677-I/ML luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PIC16F677-I/ML
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20QFN
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero PIC16F677-I/ML Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 20-QFN (4x4) Nopeus 20MHz
Sarja PIC® 16F RAM Koko 128 x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 3.5KB (2K x 14)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, WDT Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 20-VFQFN Exposed Pad Muut nimet PIC16F677IML
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 18 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 256 x 8 Yksityiskohtainen kuvaus PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)