Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > PIC16F76-I/SP
PIC16F76-I/SP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PIC16F76-I/SP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PIC16F76-I/SP
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SDIP
Product parameter
Osa numero PIC16F76-I/SP Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SDIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 28-SPDIP Nopeus 20MHz
Sarja PIC® 16F RAM Koko 368 x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 14KB (8K x 14)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 28-DIP (0.300", 7.62mm) Muut nimet PIC16F76ISP
Oscillator tyyppi External Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 22 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SPDIP