Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > PIC18F23K22-I/ML
PIC18F23K22-I/ML
PIC18F23K22-I/ML
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PIC18F23K22-I/ML luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PIC18F23K22-I/ML
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28QFN
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero PIC18F23K22-I/ML Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 28-QFN (6x6) Nopeus 64MHz
Sarja PIC® XLP™ 18K RAM Koko 512 x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 8KB (4K x 16)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 28-VQFN Exposed Pad Muut nimet PIC18F23K22IML
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 24 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 256 x 8 Yksityiskohtainen kuvaus PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-QFN (6x6)