SY100EL33LZI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SY100EL33LZI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | SY100EL33LZI |
|---|---|
| Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
| Kuvaus | IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-SOIC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 380 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | SY100EL33LZI | Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-SOIC | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 32982 pcs | Tietolomake | SY10EL33, L and SY100EL33, L |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Jännite - Supply | 3.3V ~ 5V |
| Trigger Type | Positive, Negative | Ajoitus | - |
| Toimittaja Device Package | 8-SOIC | Sarja | 100EL |
| asettaa uudelleen | Asynchronous | Pakkaus | Tube |
| Pakkaus / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) | Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Elements | 1 | Bittien lukumäärä Element | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Logic Type | Divide-by-4 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant |
| laskentavilkkauden | 4.2GHz | Perusosan osanumero | 100EL33 |