Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - laskurit, jakajat > SY10EP33VKI
SY10EP33VKI
SY10EP33VKI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SY10EP33VKI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SY10EP33VKI
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-MSOP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 29592 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero SY10EP33VKI Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 29592 pcs Tietolomake SY10/100EP33V
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3.3V ~ 5V
Trigger Type Positive, Negative Ajoitus -
Toimittaja Device Package 8-MSOP Sarja 10EP
asettaa uudelleen Asynchronous Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Elements 1 Bittien lukumäärä Element 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logic Type Divide-by-4 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Suunta - Yksityiskohtainen kuvaus Counter IC Divide-by-4 1 Element 1 Bit Positive, Negative 8-MSOP
laskentavilkkauden 4GHz Perusosan osanumero 10EP33