Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > TC1263-2.8VOATR
TC1263-2.8VOATR
TC1263-2.8VOATR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TC1263-2.8VOATR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TC1263-2.8VOATR
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 500MA 8SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
3300 pcs
Product parameter
Osa numero TC1263-2.8VOATR Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 500MA 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.65V @ 500mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6V Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 64dB (1kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet TC12632.8VOATR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 500mA 8-SOIC
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 130µA Nykyinen - Tuotos 500mA