Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > TC1301A-ADAVMFTR
TC1301A-ADAVMFTR
TC1301A-ADAVMFTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TC1301A-ADAVMFTR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TC1301A-ADAVMFTR
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V/3V/2.63V 8DFN
Product parameter
Osa numero TC1301A-ADAVMFTR Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V/3V/2.63V 8DFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.18V @ 300mA, 0.25V @ 150mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V, 3V, 2.63V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6V Toimittaja Device Package 8-DFN-EP (3x3)
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-VDFN Exposed Pad
PSRR 58dB (100Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 3V, 2.63V (Reset) 300mA, 150mA 8-DFN-EP (3x3) Nykyinen - lepotilassa (Iq) 180µA
Nykyinen - Tuotos 300mA, 150mA Ohjaustoiminnot Enable, Reset