Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > TC2015-2.8VCTTR
TC2015-2.8VCTTR
TC2015-2.8VCTTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TC2015-2.8VCTTR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TC2015-2.8VCTTR
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero TC2015-2.8VCTTR Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.14V @ 100mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6V Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
PSRR 55dB (1kHz) lähtö Tyyppi Fixed