Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikroprosessorit > TS68020MR25
TS68020MR25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TS68020MR25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TS68020MR25
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MPU 68000 25MHZ 114PGA
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4703 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero TS68020MR25 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MPU 68000 25MHZ 114PGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4703 pcs Tietolomake TS68020
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - I / O 5.0V
USB - Toimittaja Device Package 114-CPGA (34.54x34.54)
Nopeus 25MHz Sarja -
Turvallisuusominaisuudet - SATA -
RAM-ohjaimet - Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 114-BCPGA Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TC)
Lukumäärät / väylän leveys 1 Core, 32-Bit Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Graafinen kiihdytys No
Ethernet - Näyttö- ja liitäntäohjaimet -
Yksityiskohtainen kuvaus 68000 Microprocessor IC - 1 Core, 32-Bit 25MHz 114-CPGA (34.54x34.54) Core Processor 68000