Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > 1.5KE15CA-TP
1.5KE15CA-TP
1.5KE15CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1.5KE15CA-TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1.5KE15CA-TP
Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus TVS DIODE 12.8V 21.2V DO201AE
(Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs2400 pcs6000 pcs12000 pcs30000 pcs
Product parameter
Osa numero 1.5KE15CA-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus TVS DIODE 12.8V 21.2V DO201AE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 391139 pcs Tietolomake 1.5KE6.8-550(C,A)
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12.8V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 21.2V Jännite - erittely (min) 14.3V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-201AE
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-201AE, Axial Muut nimet 1.5KE15CA-TPMSTR
15KE15CATP
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole