1.5KE30CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1.5KE30CA-TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1.5KE30CA-TP |
|---|---|
| Valmistaja | Micro Commercial Components (MCC) |
| Kuvaus | TVS DIODE 25.6V 41.4V DO201AE |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1.5KE30CA-TP | Valmistaja | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 25.6V 41.4V DO201AE | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 228229 pcs | Tietolomake | 1.5KE6.8-550(C,A) |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 25.6V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 41.4V | Jännite - erittely (min) | 28.5V |
| Tyyppi | Zener | Toimittaja Device Package | DO-201AE |
| Sarja | - | Power Line Protection | No |
| Teho - huippukulma | 1500W (1.5kW) | Pakkaus | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case | DO-201AE, Axial | Muut nimet | 1.5KE30CA-TPMSCT |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C (TJ) | Asennustyyppi | Through Hole |